Египет ОАЕ Туреччина Греція Черногорія Албанія Грузія Кіпр Домінікана Занзібар Мальдіви Куба Мексика
Виды отдыха
Страны
Другие страны

УМОВИ В’ЇЗДУ НА КІПР

01.04.21

Згідно з рішенням уряду Кіпру країни, для яких відкриються кордони з 1 квітня, будуть групуватися за категоріями, для кожної з яких ухвалені вимоги для в’їзду:

 • Зелена: заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту та вибіркове тестування після прибуття на Кіпр державним коштом
 • Помаранчева: заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту, ПЛР-тест за 72 години до вильоту коштом туриста і вибіркове тестування після прибуття на Кіпр державним коштом
 • Червона: заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту, ПЛР-тест за 72 години до вильоту і ПЛР-тест після прибуття на Кіпр – обидва коштом туриста та вибіркове тестування після прильоту державним коштом

 

Важливо! 

ПЛР-тестування обов’язкове для всіх туристів віком від 12 років.

Вартість ПЛР-тесту після прибуття в аеропорт Ларнаки з Червоної зони складає 30 євро на одну людину.

Результати тестування надходять туристу у вигляді смс протягом першого дня перебування у країні.

Під час очікування результатів пересування островом ніяк не обмежується.

 

Результати ПЛР-тесту, зробленого перед вильотом, необхідно завантажити у форму Cyprus Flight Pass. Без заповненої форми туристу буде відмовлено у посадці на борт літака.

 

Країни переміщуватимуться між категоріями залежно від епідеміологічної ситуації на основі оцінки ECDC або уряду Кіпру, якщо країна відсутня у переліку ECDC. Тому під час придбання пакетного тура та щонайменше за тиждень до вильоту уточнюйте у менеджера актуальну інформацію щодо вимог та умов в’їзду на Кіпр.

 

Якщо під час відпочинку у туриста буде виявлено коронавірус, його і тих, хто з ним контактував, буде переведено в окреме місце самоізоляції. Проживання, харчування і лікування здійснюватиметься держкоштом Кіпру.

 

Актуальні норми і заходи безпеки, яких треба дотримуватися для в’їзду та під час перебування на Кіпрі, можна перевіряти на туристичному порталі Кіпру у розділі Covid-19 Travel Protocol.

 

Відслідковувати починаючи з 1 квітня, до якої з категорій — зеленої, помаранчевої чи червоної, Кіпр відносить Україну, можна >>> тут. Інформація оновлюватиметься щотижня.

 

Зважаючи на ці нововведення, наші партнери на Кіпрі погодилися взяти на себе витрати 
на необхідне для повернення додому з відпочинку ПЛР-тестування українців та іноземних громадян, які проживають в Україні.
 
Але за єдиної умови: ці туристи під час відпочинку повинні проживати в одному із наданих партнерами переліку готелів:
 
 • Abacus Suites
 • Blue Harbour Boutique Apts
 • Fedrania Gardens Hotel
 • King Evelthon Beach Hotel & Resort
 • Kokkinos Boutique Hotel
 • Narcissos Waterpark Resort
 • Panthea Holiday Village
 • Park Beach Hotel
 • Piere Anne Beach Hotel
 • Tasia Maris Beach Hotel & Spa — Adults Only
 
 
Туристам, які проживатимуть у готелях, що не вказані у переліку вище, доведеться платити за необхідне для повернення додому ПЛР-тестування власним коштом.
 
 
 
 
 

Чекаємо Ваших дзвінків по тел.:
 

+38 (044) 362 37 99

+38 (067) 242 37 58,  +38 (066) 99 471 66

+38 (067) 242 37 90 

а також надсилайте Ваші запити на:

 

exotiktravel@ukr.net


Горящие туры